Eko-Freon nowoczesne urządzenia chłodnicze
wersja polska english version Tworzymy klimat Twojego sukcesu
Eko-Freon
 
O FIRMIEKONTAKTUSŁUGIKOMORY CHŁODNICZE I MROŹNICZEREALIZACJE
Chłodnie budowane przez firmę "Eko-Freon" wykonane są z paneli wypełnionych rdzeniem styropianowym lub poliuretanowym. O wyborze decyduje klient. Główną różnicą jest grubość panela. Poliuretan jest aktualnie najlepszym izolatorem i jego grubość w przypadku komory chłodniczej wynosi 8 cm, w mroźniczej zaś 10 cm.
Wszystkie płyty warstwowe pokryte są obustronnie ocynkowaną, niskoprofilowaną blachą stalową, pokrytą powłoką organiczną. Posiadają znakomitą odporność na korozję oraz wpływ klimatu i środowiska. W standardzie nasze urządzenia wykonywane są z płyt lakierowanych w kolorze RAL 9010. Dla szczególnych zastosowań proponujemy także płyty warstwowe pokryte blachą kwasoodporną.
Wykorzystywane do budowy panele posiadają atesty Państwowego Zakładu Higieny i Instytutu Budownictwa oraz atesty p/pożarowe.
Wewnątrz komory wykończone są wyoblonymi listwami narożnymi wykonanymi z PCV, które zapewniają zarówno estetykę jak i higienę. Jest to szczególnie istotne przy przechowywaniu produktów spożywczych.
Standardowo komory wyposażone są w drzwi z bezpiecznym zamkiem na klucz (tzn. z możliwością otwarcia od wewnątrz - w razie przypadkowego zamknięcia człowieka) Komory zwykle wykonywane są z podłogą (chyba, że klient życzy sobie inaczej), gdzie panele podłogowe pokryte są dodatkowo antypoślizgową blachą aluminiową. Montowane agregaty, których producentem jest francuska firma Tecumseh cechują się bardzo wysoką niezawodnością oraz oszczędnością energii. W komorze znajdują się chłodnice włoskiej firmy ECO, która jest liderem w produkcji parowników chłodniczych na całym świecie.
Dodatkowym atutem naszych urządzeń jest fakt, iż każda z nich posiada własną instalację elektryczną, w skład której wchodzą m.in. zabezpieczenie różnicowo prądowe oraz czujnik zaniku faz. Integralną częścią tejże instalacji jest także elektroniczny regulator temperatury z funkcją automatycznego odszraniania za pomocą którego można ustawiać żądaną temperaturę. Nasze komory posiadają własne oświetlenie, oraz alarm "człowiek w komorze"

W razie jakichkolwiek problemów zapewniamy serwis gwarancyjny jak i pogwarancyjny. Warto także zwrócić uwagę na to, iż oferujemy 24 miesięczną gwarancje na wszystkie podzespoły urządzenia!

43-300 Bielsko-Biała   ul. Dziewanny 1   tel.: (0-33) 810 36 46   e-mail: biuro@ekofreon.com.pl